Automotive

Komponenty pro

chlazení motoruklimatizační systém 

účinnost a emise


Nissens Automotive 

V průběhu let společnost Nissens investovala značné prostředky do výzkumu a vývoje komponent chlazení a klimatizace pro segment automobilového průmyslu. 100 let know-how a zkušeností z výroby z oblasti tepelných systémů znamenají, že jsme schopni uspokojit potřeby uceleného sortimentu vysoce kvalitních náhradních dílů a zároveň působit jako edukátor trhu pro technický náhled do oblasti systémů.

Jako přední výrobce nejdůležitějších komponent tepelných systémů na trhu nabízí Nissens komplexní produktové portfolio s pokrytím až 97 % vozového parku. Firma Nissens je ideální volbou pro kvalitu, rozsah a odbornost, neboť pokrývá vše od rychle se pohybujících až po exotičtější díly evropských, asijských a amerických značek vozidel.

 

Se zaměřením na přidané funkce, jako jsou koncepty „First Fit“ a „First to Market“, jsou naši partneři v rámci IAM vždy aktuální a v souladu s nejnovějšími trendy na trhu, a zajišťují zákazníkům správnou pozici pro růst a rozvoj jejich trhů.

Pokaždé, když se jedná o vaše tepelné systémy, je Nissens přímo u vás – přispívá ke komfortu a bezpečnosti vaší cesty. 

Zažijte ten rozdíl. Užijte si jízdu.

Globální řešení 

a lokální přítomnost

S globálním nastavením a 22 prodejními a distribučními centry rozmístěnými po celém světě může firma Nissens zásobovat automobilový trh autopříslušenstvím v globálním měřítku, a to řešeními přizpůsobenými požadavkům místního trhu.

 

Klimatizace, chlazení motoru,

účinnost a emise

Systémová řešení

Virtual Showroom 

 a 360-degree experience of novelties

 

A new digital tool from Nissens - an online platform to share all the vital information related to newly launched or recently extended product categories and groups within Nissens Automotive’s offering.


Excelentní logistika

Logistické nastavení založené na potřebách IAM – nabídka flexibilních řešení, díky nimž bude vaše podnikání efektivnější a ziskovější.

Koncepce vzdělávání Nissens

Náš komplexní koncept vzdělávání nastavuje nový standard mezi hráči na trhu s náhradními díly.

Partneři – dodavatelé

Nissens je přední světový výrobce a prostřednictvím našeho propracovaného globálního partnerského programu provádíme flexibilní výrobu na nejvyšší úrovni kvality.

Prohlédněte si katalog produktů a navštivte eshop firmy Nissens s více než 10 000 produkty

Snadný a rychlý způsob hledání chladicích dílů – ať už jde o evropské, asijské nebo americké značky automobilů. S více než 10 000 položkami produktů má Nissens pravděpodobně nejširší sortiment dílů pro chlazení motoru.

Vstupte do katalogu produktů a online obchodu