Nissens Cooling Solutions

Preferovaný dodavatel chlazení v oblasti obnovitelných energií a průmyslových aplikací


Globální technická, výrobní a prodejní podpora předním světovým OEM výrobcům

Společnost Nissens, založená v roce 1921, má desítky let zkušeností s projektováním a výrobou řešení chlazení přizpůsobených na míru v oblasti průmyslových aplikací a v odvětví větrných turbín na moři i na pevnině.

Nissens je předním výrobcem chladicích komponent, chladicích systémů a chladicích modulů na trhu. Na trhu poskytujeme rozdíl tím, že jsme preferovaným dodavatelem předních světových OEM výrobců v široké škále průmyslových segmentů.

Naše zdokumentované odborné znalosti v oblasti chlazení, komplexní know-how v oblasti aplikací a osvědčené zkušenosti nám umožňují navrhovat pro naše zákazníky správná řešení tzv. „na první dobrou“ a vytvářet hodnotu prostřednictvím spolehlivosti, flexibility, udržitelnosti a celkových nákladů na vlastnictví.

Hodnotová nabídka společnosti Nissens staví na široké škále plně na míru přizpůsobených chladicích komponent, chladicích systémů a chladicích modulů. Jsme dodavatelem celého sortimentu a podporujeme naše zákazníky od vývoje designu, vytváření prototypů, přípravy počátečních vzorků a nulových sérií až po výrobu a dodávky finálního produktu.

Máme výrobní a montážní závody v Evropě, Číně a Americe a svým zákazníkům nabízíme globální technickou a prodejní podporu na třech kontinentech. Dodržujeme nejvyšší standardy kvality a nabízíme vlastní zkoušky, simulace a validace.


 

 

Nabízíme řešení chlazení s 25letou životností a přispíváme k zajištění krátké doby dodávky pro zákazníka i uvedení na trh tím, že nabízíme prototypy s dodací lhůtou tři týdny.

 

Přehled segmentů

Design a inženýrství

Nissens nabízí špičkové řešení chladicích řešení předním světovým OEM výrobcům...

Kvalita

Pozice Nissens jako předního poskytovatele řešení chlazení na světě a preferovaného dodavatele chlazení...

Zkušební laboratoř Nissens

Díky tomu, že jsou našimi zákazníky přední světoví OEM výrobci, si společnost Nissens uvědomuje potřebu...