Řešení chlazení pro segment těžebního průmyslu

Preferovaný dodavatel na míru přizpůsobených řešení chlazení pro těžební aplikace

Nissens je preferovaným dodavatelem pokročilých řešení chlazení pro těžební průmysl. Hlavními výzvami jsou u těžebních stroje riziko vzniku koroze a spolehlivý provoz v drsném a znečištěném prostředí.

Firma Nissens přináší do našich návrhů konstrukcí pro těžební aplikace dlouholeté zkušenosti s bojem proti korozi z náročného odvětví větrných turbín na moři.

Naše řešení chlazení mohou odolávat v náročném prostředí, kde se vyskytuje zátěž, nárazy i vibrace.

Pro povrchové a podzemní těžební stroje, jako jsou vrtací soupravy, kolové nakladače a podzemní nákladní vozidla, jsou k dispozici na míru přizpůsobené chladicí produkty.

Všechny chladící systémy dodáváme vyhotovené z hliníku, přičemž životnost a výrobní náklady jsou stejné jako u tradičních měděných chladičů. Náš kompaktní design chlazení zajišťuje vysoký výkon a soulad s platnými emisními normami. Pro ochranu proti korozi používáme speciální slitiny a máme speciální vysoce pevná žebra a speciální provedení dveřních závěsů pro otevírání dveří ventilátoru za účelem usnadnění vysokotlakého čištění a udržení dostatečné čistoty.


 

Rozšířená řešení chlazení pro různé potřeby chlazení

Výběr produktů Nissens v rámci odvětví Těžba

Nissens dokáže uspokojit naše potřeby týkající se vysokého chladícího výkonu a oceňujeme schopnost jakou poskytuje vysoce kvalitní, inovativní a přizpůsobená řešení chlazení pro náročné těžební prostředí. Osvědčený výkon je to, co je potřeba, abychom byli preferovaným dodavatelem společnosti Sandvik.

Manažer produktové řady