Video: Nissens Cooling Solutions - Preferred Supplier

Preferovaný dodavatel pro aplikace větrných turbín na moři

Prokazatelná historie technologie chlazení pro větrné turbíny na moři

Společnost Nissens má prokazatelné zkušenosti ve vývoji a dodávkách na míru přizpůsobených řešení chlazení pro aplikace větrných turbín na moři. Ve více než 90 % všech větrných turbín na moři v Evropě bylo instalováno přizpůsobené řešení chlazení od společnosti Nissens. Většina předních světových výrobců větrných turbín se zaměřením na větrné elektrárny na moři si vybrala Nissens jako svého preferovaného dodavatele.

 

 

Náročné požadavky našich zákazníků na vysokou spolehlivost, nízkou potřebu údržby a ochranu proti korozi jsou integrovány do našich návrhů řešení chlazení pro větrné turbíny na moři, protože naše hliníková technologie, včetně slitin s dlouhou životností, má ověřený výkon v pobřežních větrných farmách po celém světě. Všechny konstrukce jsou vyrobeny s 25letou životností.

Naše hodnotová nabídka je založena na široké škále plně na míru přizpůsobených chladicích komponent, chladicích systémů a chladicích modulů.


 

Rozšířená řešení chlazení pro různé potřeby chlazení

Kategorie produktů Nissens v rámci odvětví větrných turbín na moři

Siemens Wind Power je světovým lídrem v odvětví větrné energetiky. Naše záruka prokazatelných výsledků je zásadní pro udržení naší silné pozice na trhu. To nás zavazuje k výběru těch nejlepších dodavatelů. Nissens je náš preferovaný dodavatel chladičů.

Senior inženýr, chlazení a filtrace