Senzory tlaku

Podpora správných pracovních parametrů klima systému

Senzory usnadňují udržování správných parametrů v tepelných systémech např. monitorování a řízení tlaku chladiva v systému klimatizace.

Senzor měří tlak v určitém místě v klima okruhu. Odečtenou hodnotu používá řídicí jednotka (HVAC, řídící jednotka karoserie nebo řídicí jednotka motoru) k sepnutí spojky kompresoru,  přídavných chladících ventilátorů (zapnutí/vypnutí) nebo k ovládání variabilního kompresoru.

Řešení Nissens

 •  

   

  Koncept one stop shopping

  Komplexní výběr produktů v kategorii autoklimatizace. Řada senzorů od společnosti Nissens se připojuje k naší dobře zavedené kolekci klima dílů: kompresory, kondenzátory, vysoušeče, výparníky, ventilátory a expanzní ventily.

 •  

   

  Originální kvalita Nissens

  Normy originální kvality společnosti Nissens se uplatňují ve všech procesech vývoje, výroby a testování, aby byla zajištěna nejoptimálnější a správná funkce senzoru a jeho dlouhá životnost.

 •  

   

  Vysoké pokrytí vozového parku

  Počáteční řada pokrývá nejoblíbenější aplikace se slibným pokračujícím vývojem a zaváděním nových dílů. Program pro osobní vozy a lehké dodávky.

Výhody produktů Nissens

 •  

   

  Spolehlivý provoz

  Senzory Nissens procházejí komplexní sérií testů včetně testu výkonu, izolačního odporu, připojení a testů montáže rozhraní.

 •  

   

  Snadná montáž

  Vše, co je potřeba pro správnou montáž je součástí balení produktu ( je-li k dispozici ) např. O-kroužky (předmontované).

 •  

   

  Vysoká odolnost

  Abychom zajistili dlouhý a bezproblémový provoz, tak kromě kompletního funkčního testování, zkoumáme naše senzory z hlediska odolnosti proti tlaku a roztržení.

Technické údaje

Vzhledem k tomu, že správné parametry média jsou klíčové pro chod celého systému, je role senzoru důležitá. Umožňuje správné fungování vozidla a jeho systémů.

Správné fungování senzoru je nezbytná pro dlouhou životnost dalších pokročilých komponent v systému. Například správná funkce kompresoru klimatizace nebo ventilátoru klimatizace závisí na správné činnosti snímače.

Porucha senzoru vede ke zhoršení výkonu klima systému a vystavuje klima kompresor a klima ventilátor nesprávnému spuštění a tím rychlejšímu opotřebení.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte náš virtuální showroom

 

Související produkty

We use cookies on this website. If you proceed on our website, you accept this. You can read more about cookies here.