Automotive

Komponenty pro

chlazení motoruklimatizační systém 

účinnost a emise


Nissens Automotive 

V průběhu let společnost Nissens investovala značné prostředky do výzkumu a vývoje komponent chlazení a klimatizace pro segment automobilového průmyslu. 100 let know-how a zkušeností z výroby z oblasti tepelných systémů znamenají, že jsme schopni uspokojit potřeby uceleného sortimentu vysoce kvalitních náhradních dílů a zároveň působit jako edukátor trhu pro technický náhled do oblasti systémů.

Jako přední výrobce nejdůležitějších komponent tepelných systémů na trhu nabízí Nissens komplexní produktové portfolio s pokrytím až 97 % vozového parku. Firma Nissens je ideální volbou pro kvalitu, rozsah a odbornost, neboť pokrývá vše od rychle se pohybujících až po exotičtější díly evropských, asijských a amerických značek vozidel.

 

Se zaměřením na přidané funkce, jako jsou koncepty „First Fit“ a „First to Market“, jsou naši partneři v rámci IAM vždy aktuální a v souladu s nejnovějšími trendy na trhu, a zajišťují zákazníkům správnou pozici pro růst a rozvoj jejich trhů.

Pokaždé, když se jedná o vaše tepelné systémy, je Nissens přímo u vás – přispívá ke komfortu a bezpečnosti vaší cesty. 

Zažijte ten rozdíl. Užijte si jízdu.

Globální řešení 

a lokální přítomnost

S globálním nastavením a 22 prodejními a distribučními centry rozmístěnými po celém světě může firma Nissens zásobovat automobilový trh autopříslušenstvím v globálním měřítku, a to řešeními přizpůsobenými požadavkům místního trhu.

 

Prohlédněte si katalog produktů a navštivte eshop firmy Nissens s více než 10 000 produkty

Snadný a rychlý způsob hledání chladicích dílů – ať už jde o evropské, asijské nebo americké značky automobilů. S více než 10 000 položkami produktů má Nissens pravděpodobně nejširší sortiment dílů pro chlazení motoru.

Vstupte do katalogu produktů a online obchodu

Certificate IATF 16949:2016

Nissens -  Denmark

Certificate IATF 16949:2016

Nissens - Slovakia

Certificate ISO 14001:2015

Nissens - Denmark

 

 

 

Certificate ISO 9001:2015 

Nissens -  Denmark

Excelentní logistika

Logistické nastavení založené na potřebách IAM – nabídka flexibilních řešení, díky nimž bude vaše podnikání efektivnější a ziskovější.

Koncepce vzdělávání Nissens

Náš komplexní koncept vzdělávání nastavuje nový standard mezi hráči na trhu s náhradními díly.

Partneři – dodavatelé

Nissens je přední světový výrobce a prostřednictvím našeho propracovaného globálního partnerského programu provádíme flexibilní výrobu na nejvyšší úrovni kvality.