Přívodní potrubí oleje

Spolehlivé mazání turbodmychadla

U přeplňovaných motorů je trubka (nebo potrubí) přívodu oleje připojena k mazacímu systému motoru.

Její hlavní funkcí je zajistit odpovídající mazání potřebné pro jednotku turbodmychadla a konkrétně pro její hřídel.

Přívodní potrubí dodává motorový olej z bloku motoru přímo do ložiskového systému turbodmychadla a zajišťuje mazání a chlazení hřídele turbodmychadla.

Řešení Nissens

 • Snadná instalace

  Perfektní kompletace a přizpůsobení produktu na míru, což umožňuje rychlou a hladkou montáž a instalaci produktu (First-Time-Right Fitting, montáž tzv. „na první dobrou“).

 • Konkurenceschopná řada

  Počáteční řada více než 150 položek v době uvedení na trh (podzim 2020), pro 99 % modelů vozidel, kde je k dispozici turbodmychadlo značky Nissens.

 •  

  Kvalita odpovídající originálnímu vybavení

  Navrženo, vyrobeno a testováno tak, aby odpovídalo OE kvalitě.

   

 • Spolehlivost a výkon

  Použité materiály a provedené zkoušky zaručují ověřený a spolehlivý provoz.

Výhody produktů Nissens

 • Produkt s dlouhou životností

  Náš komplexní přístup k vývoji produktů – včetně fáze návrhu, projektu, použitých materiálů (pozinkovaná ocel) a provedených zkoušek – zaručuje dlouhou životnost produktů firmy Nissens.

 • Řádné mazání turbodmychadla

  Potrubí přívodu oleje Nissens jsou důkladně připravena, aby zajistila odpovídající mazání a chlazení hřídele turbodmychadla, a tedy klíčové podmínky potřebné pro spolehlivý provoz turbodmychadla.

Technické údaje

Mazání je jedním z nejdůležitějších aspektů provozu turbodmychadla. Eliminuje tření a ochlazuje své klíčové komponenty. Je to nezbytné pro správnou funkci a dlouhou životnost turbodmychadla.

Omezený průtok oleje do nebo z turba způsobí, že má turbodmychadlo vyšší opotřebení. Většina předčasného selhání turbodmychadla souvisí s nesprávným mazáním, což může mít mimo jiné hlavní příčinu ve špatném fungování přívodního potrubí oleje.

Trubky pro přívod oleje by měly být vždy vyměněny spolu s novou sestavou turbodmychadla. Trubky pro přívod oleje představují při výměně relativně nízké náklady ve srovnání s drahými poruchami turbodmychadla / motoru, které může nastat při jeho poruše.

Chcete-li se dozvědět více a zjistit všechny související technické informace o produktu, včetně vysoce kvalitních obrázků, navštivte náš virtuální showroom

 

Související produkty

We use cookies on this website. If you proceed on our website, you accept this. You can read more about cookies here.