Turbo

Zvyšuje účinnost motoru a výkon

Zařízení poháněné turbínou, které vhání extra vzduch do spalovací komory motoru.

Turbo se skládá z turbíny a kompresoru spojeného společnou hřídelí. Provoz turba závisí na výfukových plynech motoru. Energie získaná z proudění výfukových plynů je extrahována a umožňuje kompresoru turbodmychadla čerpat vzduch.

Provoz tohoto dílu závisí na různých komponentách napříč různými systémy ve vozidle, jako je např. výfukový systém, systém sání / tlaku vzduchu, mazání, management motoru s elektrickými součástmi a v některých případech také chladicí systém.

Řešení Nissens

 • Spolehlivost a výkon

  Naše turba jsou podrobována pokročilým zkouškám prováděným interně i nezávislými technologickými instituty, a to v těchto oblastech:

  • Trvanlivost a výkon
  • Provozní test
  • Emise výfukových plynů z vozidla
  • Výkon motoru
  • Úspora paliva vozidla

 • Konkurenceschopná řada

  +200 modelů turbo jako počáteční řada

  +75 turbo modelů ve vývoji.

 • Kvalita odpovídající originálnímu vybavení

  Komponent vyvinutý dle pokročilých standardů kvality – Genuine Nissens Quality a testován tak, aby odpovídal kvalitě OE.

 • Snadná instalace

  Produkty dle konceptu „First Fit“: Vše, co je důležité pro montáž a instalaci, je součástí balení produktu.

  Vše vždy hladce sedí a pasuje na příslušné rozvržení motoru a příslušná připojení. Plně kompatibilní se systémy vozidel.

Výhody produktů Nissens

 • Optimalizovaný design

  Používají se pouze komponenty s nejvyšším hodnocením. Vnitřní pohyblivé části jsou vyrobené ve správných tolerancích, a jsou precizně kalibrovány.

 • Technická podpora

  Dobře organizované nastavení technické podpory se šesti místními technickými centry včetně technických horkých linek dostupných na strategických místech v Evropě.

  Komplexní vzdělávací koncept (NTC EEF) je k dispozici pro síť velkoobchodů a nezávislé provozovny po celém světě.

 • Produkt s dlouhou životností

  Náš komplexní přístup k vývoji produktu, včetně fáze návrhu, použitých materiálů a provedených zkoušek, je vždy důkladně připraven, aby se zajistil ověřený a spolehlivý provoz turbodmychadla, odpovídající životnosti motoru vozidla.

 • V perfektním stavu

  Nové kompresory z továrny, výměna není nutná.

Technické údaje

Turbo je vysoce sofistikovaná a křehká komponenta. Pracuje v extrémně náročných a tvrdých podmínkách: až 250 000 ot / min a 1100 °C horké výfukové plyny. Nesprávné provozní podmínky a zejména nečistoty a cizí předměty uvnitř systému mohou turbodmychadlo snadno poškodit.

Funkčnost turbodmychadla závisí na různých systémech ve vozidle. Pravidelný servis vozidla, dobrý stav motoru, tedy správné spalování, jakož i řádně fungující systémy, jako je mazání motoru, systém nasávání vzduchu, výfukový systém včetně EGR a DPF / katalyzátoru (jsou-li k dispozici), mají pro správné fungování a životnost turbodmychadla zásadní význam.

Mazání je jedním z nejdůležitějších aspektů provozu turbodmychadla. Eliminuje tření a ochlazuje své klíčové komponenty. Omezený průtok oleje do nebo z turba způsobí, že má turbodmychadlo vyšší opotřebení.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte náš virtuální showroom

 

Související produkty

We use cookies on this website. If you proceed on our website, you accept this. You can read more about cookies here.