Turbo

Zvyšuje účinnost motoru a výkon

Zařízení poháněné turbínou, které vhání extra vzduch do spalovací komory motoru.

Turbo se skládá z turbíny a kompresoru spojeného společnou hřídelí. Provoz turba závisí na výfukových plynech motoru. Energie získaná z proudění výfukových plynů je extrahována a umožňuje kompresoru turbodmychadla čerpat vzduch.

Provoz tohoto dílu závisí na různých komponentách napříč různými systémy ve vozidle, jako je např. výfukový systém, systém sání / tlaku vzduchu, mazání, management motoru s elektrickými součástmi a v některých případech také chladicí systém.

Řešení Nissens

 • Spolehlivost a výkon

  Naše turba jsou podrobována pokročilým zkouškám prováděným interně i nezávislými technologickými instituty, a to v těchto oblastech:

  • Trvanlivost a výkon
  • Provozní test
  • Emise výfukových plynů z vozidla
  • Výkon motoru
  • Úspora paliva vozidla

 • Konkurenceschopná řada

  +200 modelů turbo jako počáteční řada

  +75 turbo modelů ve vývoji.

 • Kvalita odpovídající originálnímu vybavení

  Komponent vyvinutý dle pokročilých standardů kvality – Genuine Nissens Quality a testován tak, aby odpovídal kvalitě OE.

 • Snadná instalace

  Produkty dle konceptu „First Fit“: Vše, co je důležité pro montáž a instalaci, je součástí balení produktu.

  Vše vždy hladce sedí a pasuje na příslušné rozvržení motoru a příslušná připojení. Plně kompatibilní se systémy vozidel.

Výhody produktů Nissens

 • Optimalizovaný design

  Používají se pouze komponenty s nejvyšším hodnocením. Vnitřní pohyblivé části jsou vyrobené ve správných tolerancích, a jsou precizně kalibrovány.

 • Technická podpora

  Dobře organizované nastavení technické podpory se šesti místními technickými centry včetně technických horkých linek dostupných na strategických místech v Evropě.

  Komplexní vzdělávací koncept (NTC EEF) je k dispozici pro síť velkoobchodů a nezávislé provozovny po celém světě.

 • Produkt s dlouhou životností

  Náš komplexní přístup k vývoji produktu, včetně fáze návrhu, použitých materiálů a provedených zkoušek, je vždy důkladně připraven, aby se zajistil ověřený a spolehlivý provoz turbodmychadla, odpovídající životnosti motoru vozidla.

 • V perfektním stavu

  Nové kompresory z továrny, výměna není nutná.

Technické údaje

Turbo je vysoce sofistikovaná a křehká komponenta. Pracuje v extrémně náročných a tvrdých podmínkách: až 250 000 ot / min a 1100 °C horké výfukové plyny. Nesprávné provozní podmínky a zejména nečistoty a cizí předměty uvnitř systému mohou turbodmychadlo snadno poškodit.

Funkčnost turbodmychadla závisí na různých systémech ve vozidle. Pravidelný servis vozidla, dobrý stav motoru, tedy správné spalování, jakož i řádně fungující systémy, jako je mazání motoru, systém nasávání vzduchu, výfukový systém včetně EGR a DPF / katalyzátoru (jsou-li k dispozici), mají pro správné fungování a životnost turbodmychadla zásadní význam.

Mazání je jedním z nejdůležitějších aspektů provozu turbodmychadla. Eliminuje tření a ochlazuje své klíčové komponenty. Omezený průtok oleje do nebo z turba způsobí, že má turbodmychadlo vyšší opotřebení.

To learn more, visit our Virtual Showroom

 

Související produkty

We use cookies on this website. If you proceed on our website, you accept this. You can read more about cookies here.